РЕЄСТРАЦІЙНА УГОДА


Ви згідні, що при використанні цього сервісу, Ви не будете публікувати ніякого матеріалу, який є неправдивим, дискредитуючим, образливим, вульгарним, ненависним, непристойним, профанським, сексуально орієнтованим, загрозливим, агресивним, матеріала "для дорослих", або любого іншого матеріалу, який порушує любі Міжнародні закони, або закони України.

Ви також погоджуєтеся не публікувати любий, захищений авторським правом матеріал, якщо Ви не маєте авторського права на публікацію, або у Вас немає документального підтвердження згоди від власника матеріалу, захищеного авторським правом.

Спам, флудінг, рекламні оголошення, листи щастя, фінансові піраміди і підбурювання до злочинних дій також забороняються на цьому сервісі.

Проте, варто пам"ятати, що адміністрація цього сервісу не має ніякої можливості підтвердити законність повідомленнь, які публікуються. Будь ласка, пам"ятайте, що ми активно не контролюємо опубліковані повідомлення, і також, не відповідальні за вміст, який містився всередині (прикріплені файли). Ми не гарантуємо точність, закінченість, або повноцінність любої представленої інформації. Опубліковані повідомлення висловлюють думку автора, і не обов"язково цього сервісу, його користувачів, або адміністрації цього сервісу. Любий, хто відчуває, що опубліковане повідомлення небажане, або порушує дану угоду, повинен повідомити про це адміністрацію через зворотній зв"язок у кабінеті користувача. Адміністрація цього сервісу зберігає за собою право в розумні строки видалити небажане повідомлення, якщо буде вирішено, що видалення необхідне. Це ручний процес, проте, будь ласка зрозумійте, що адміністрація сервісу, можливо, не в змозі видаляти або редагувати подібні повідомлення негайно. Точно такі ж зміни адміністрація сервісу може вносити в особисту інформацію користувача.

Ви залишаєтеся відповідальними за зміст опублікованих вами повідомлень. Крім того, Ви погоджуєтеся убезпечити і вважати безпечним адміністрацію цього сервісу, будь-які, пов"язані з цим сервісом вебсайти. Адміністрація цього сервісу також зберігає за собою право опізнати вас (або надати любу іншу доказову інформацію, зібрану під час обслуговування Вас на цьому сервісі) в разі формальної скарги або судового позову, що є результатом будь-якої ситуації, створеної внаслідок вашого користування даним сервісом.

При реєстрації ви маєте можливість обрати собі ім"я користувача. Ми радимо Вам вибирати відповідне Вам ім"я користувача. З цим, призначеним для користувача аккаунтом, Ви збираєтеся реєструватися, Ви погоджуєтесь ніколи не давати ваш пароль іншій людині, окрім адміністратора сервісу, для вашого захисту і з причин законності. Ви також погоджуєтеся НІКОЛИ не використовувати акаунт іншої людини за будь-яких обставин. Ми також ДУЖЕ рекомендуємо, щоб Ви використовували складний і унікальний пароль для вашого облікового запису, щоб запобігти крадіжкам і втрату аккаунта.

Після того, як Ви зареєструвалися і пройшли авторизацію на цьому сервісі, Ви будете в змозі заповнити анкету і надати адміністрації сервісу детальну інформацію про себе. На вас лягає відповідальність за подання правдивої і точної інформації. Будь-яка інформація, яка здасться адміністрації сервісу неточною або вульгарною за своєю суттю, буде видалена. Відповідні санкції можуть застосовуватися без якого б то не було попередження.

Будь ласка пам'ятайте, що з кожним вашим повідомленням, ваш IP адреса зберігається, для того, щоб, в разі грубого порушення цієї угоди,     заборонити вам доступ до форуму, або зв'язатися з вашим провайдером і проінформувати його про вашу погану поведінку.

Також майте на увазі, що сервіс розміщує cookies-файли (закодований текстовий файл з Вашим ім"ям користувача) в кеш вашого браузера. Це використовується ТІЛЬКИ для того, щоб тримати Вас зареєстрованими. Крім цього, сервіс, як програма, не збирає і не посилає ніякої іншої інформації на ваш комп'ютер.

Адміністрація сервісу може в будь-який момент змінити цю угоду на свій розсуд. Ми намагатимемося тримати вас в курсі змін про угоду, але з вашого боку не буде лишнім час від часу переглядати цю умову.