ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


Політика конфіденційності та нерозголошення персональної інформації

Дана політика конфіденційності передбачена даним сервісом для забезпечення недоторканності приватної інформації учасників спільних покупок. Будь ласка, уважно ознайомтеся з інформацією нижче з метою запобігання будь-яких непорозумінь щодо Вашої особистої інформації.

Що передбачає дана політика конфіденційності

Дана політика конфіденційності передбачає наше поводження з особистою інформацією, що надходить до нас за допомогою сайту, який належить нам і яким управляємо ми. Ця політика конфіденційності не поширюється на діяльність компаній, які не перебувають в нашому прямому підпорядкуванні, а також осіб, які не є нашими співробітниками, включаючи осіб, що надають контент, третіх сторін, а також будь-якого роду вебсайтів третьої сторони, на які може посилатися наш вебсайт.

Отримання і використання особистої інформації

Нам потрібна певна особиста інформація при розміщенні рекламних матеріалів, при видачі пошукових результатів, при реєстрації аккаунта, для отримання по підписці листи з новинами, або для того, щоб користуватися деякими видами наших послуг. У випадках, якщо або коли це необхідно, ця інформація може включати Вашу контактну інформацію і / або контактну інформацію Вашої компанії. Ми будемо використовувати цю інформацію для того, щоб відповідати на Ваші питання, надавати Вам наші продукти та послуги, щоб створити обліковий запис і повідомити Вам про нові продукти та послуги. Звертаючись до наших послуг і добровільно надаючи нам необхідну особисту інформацію, Ви даєте згоду на отримання і використання інформації відповідно до даної політикою конфіденційності.

Отримання і використання інформації, що не є особистою

Ми автоматично отримуємо і фіксуємо певного роду інформацію, яка не є особистою, в протоколах реєстрації нашого сервера, яка передається Вашим браузером і включає Ваш IP адреса, інформацію про Cookies і сторінку запиту. Ми можемо використовувати цю інформацію для того, щоб адаптувати до вимог користувачів зміст, яке Ви бачите, а також виконувати Ваші прохання, що стосуються певних продуктів і послуг. Незважаючи на це, ми не встановлюємо зв'язки між інформацією, яка не є особистою, і будь-якими особистими даними, які надходять від Вас. Cookies не мають ніякого зв'язку з особистою інформацією. Ми не беремо на себе ніякої відповідальності або зобов'язань за їх використання.