Що то таке - хамон? Звідки взявся? Як його їдять?

Іспанія – сонячна країна, яка підкорює серця туристів! Весь світ захоплюється пристрасними ритмами фламенко, експресією кориди, неповторною архітектурою Барселони, та витонченим смаком хамону. Але що ж таке хамон і чому він вважається найвідомішим м’ясом у світі?

Хамон – знаменитий м’ясний делікатес, яким по праву пишаються іспанці. Це сиров’ялене свиняче стегно, яке готується традиційним способом, завдяки чому набуває особливого, притаманного лише йому кремового смаку і аромату. Існує ціла культура споживання хамону, до якої сьогодні можуть доторкнутися і українці.

Прочитати відповіді на запитання...

  Як розрахувати термін дії СП, якщо у постачальника можуть бути переоцінки, зміна курса валют і т.д? Ціна - річ нестабільна.

  Зрозуміло, що людина, яка приймає рішення взяти участь в проекті Спільної Покупки (СП), розраховує на те, що вигода, яку вона отримає, варта затрачених зусиль. Від чого ж залежить успіх справи?

  Читати далі...

   Як конкретно знайти компаньйонів на СП? Де розміщати заклики до приєднання? То по друзям і у ФБ?

   Отже, ви хочете почати свій бізнес, чи просто вам подобається товар і ви не бажаєте платити роздрібну ціну, або ви шукаєте можливість купувати нові речі і заощаджувати кошти? Тоді Спільні Покупки (СП) – ідеальний варіант. Ви можете стати ОРГанізатором СП і стабільно заробляти в інтернеті. Це тренд останнього часу, який об’єднує самих різних людей задля досягнення мети – купувати дешевше.

   Але як же знайти цих людей, які мають об’єднатися в СП? Як правильно розміщувати заклики для приєднання і чим вони повинні відрізнятися від конкурентів, щоб привабити потенційних учасників СП?

   Читати далі...

    Як домовлятись з постачальником? Як його шукати взагалі? В інтернет-магазинах чи в реалі? Чи як?

    Одним з головних і надзвичайно важливих завдань організатора Спільної покупки є вибір постачальника для СП. Надійний постачальник – це запорука успіху всього проекту, адже саме від нього залежить відповідність замовленого товару, його якість, терміни поставок та можливість врегулювання спірних питань. Де ж шукають «ідеальних» партнерів і як переконатися в порядності фірми, яка готова співпрацювати з вами? Насправді це не дуже складне питання. За роки діяльності СП напрацьовано різні  методи пошуку і взаємодії з потенційними партнерами і ми розглянемо найбільш дієві з них.

    Читати далі...

     Чи варта економія в грошах нервів,які я можу витратити через необов"язковість партнерів по СП

     Чи варта економія в грошах нервів,які я можу витратити через необов"язковість партнерів по СП. Чужі люди - де гарантія що вони не підведуть: гроші перерахують і заберуть свою долю, а не відмовляться?

     Сьогодні інтернет є справжньою зоною комфорту для багатьох людей. Тут проводять вільний час, здобувають інформацію, заводять знайомства, а також заробляють гроші і витрачають їх.

     Чудовий приклад того, як можна заробити реальні гроші в інтернеті - Спільні покупки (СП)! Такий вид діяльності стає з кожним роком все більш популярним. Адже в разі вдалої оборутки, вигода організатора стає реальним заробітком, а покупець заощаджує значну суму зі свого бюджету.

     Читати далі...

      Секрети успішного СП

      Спільні Покупки (СП, або Dropshipping) – популярний сьогодні спосіб заробітку через Інтернет. Суть його надто проста – ви знаходите інтернет-магазин, де пропонують якісний і недорогий товар по оптовій ціні, знаходите людей, які бажають його придбати, потім складаєтеся коштами і здійснюєте дешеву спільну покупку. Організатор СП (скорочено – ОРГ) розсилає замовлення учасникам закупки (УЗ) і отримує обумовлену винагороду.

      Цей бізнес привабливий для багатьох, але не всі в ньому досягають успіху. Чи є якісь секрети успішного СП, які необхідно знати? Безумовно. Вони сформульовані і відомі.

      Переглянути секрети...